REKLAMA

Ludzie, wydarzenia, Wasze sprawy

Jestem do dyspozycji pacjentów/ Uzdrowicielka w przychodni

Opublikowano 16 listopada 2012, autor: PS

Można się już umówić na wizytę do Marioli Bieli. Słynna bioenergoterapeutka z Kożuchowa przyjmuje w nowosolskiej przychodni Allmed.

Pani Mariola w przychodni pracuje od listopada. Już zwrócili się do niej pacjenci cierpiący na migrenę, nerwicę depresyjną czy bóle kręgosłupa. Na razie przyjmuje tylko we wtorki. – Jeśli będzie więcej chętnych, to będę przyjmowała także w inne dni tygodnia – mówi M. Biela. Zabieg zwykle trwa pół godziny i nic nie boli. Bioenergoterapeutka robi odprężający masaż olejkami, podczas którego skupia się na chorobie i bóle przejmuje na siebie.

Żeby przeczytać więcej, kup „Gazetę Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 256

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5,00 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

Napisz komentarz »