REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Dzielnytata.pl

Opublikowano 26 lutego 2014, autor: Rafał Krzymiński

W Zielonej Górze powstała grupa Dzielny Tata, która walczy o prawo do opieki nad swoimi dziećmi. – Jesteśmy ofiarami dyskryminacji – alarmuje Arkadiusz Jankowski.

Na pierwszym spotkaniu w Zielonej Jadłodajni (8.02.) pojawiło się pięciu ojców. Jest w nich dużo bólu, złości i rozczarowania.

– Od trzech lat proszę w sądzie o kontakt z synem – opowiada Marcin. – Prosiłem żonę, abyśmy nie rozwodzili się dla dobra Konrada. Odpowiedziała, że małżeństwo to kaprys kobiecy, a sądy wierzą kobietom, ofiarom męskiej przemocy. 

Żeby przeczytać więcej, kup tygodnik „Regionalna” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 688

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5,00 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

Napisz komentarz »