REKLAMA

Aktualności

Sekta poluje na młodzież

Opublikowano 24 sierpnia 2013, autor: Kamil Kromski

W Zielonej Górze pojawili się członkowie czeskiej sekty, którzy ostrzegają mieszkańców przed chipami w kartach płatniczych i złymi jaszczurami. – Zazwyczaj chodzi im o to, żeby wyciągnąć od nas pieniądze lub oderwać od rodziny – przestrzega ks. Mirosław Donabidowicz, proboszcz parafii św. Urbana.

W tym tygodniu do wielu skrzynek pocztowych w Zielonej Górze trafiły kolorowe ulotki. Znaleźli je m.in. mieszkańcy osiedla Braniborskiego i Morelowego.

– Jak widzę, że sekta, jakieś bzdury, to od razu wyrzucam do śmieci. Do kościoła chodzę, w Boga wierzę, więc nie chcę mieć z nimi nic do czynienia – mówi pani Krystyna (76 l.) z os. Morelowego. Ulotki są bardzo kolorowe, ale też i chaotyczne. To mieszanina porozrzucanych zdjęć i trudno zrozumiałych tekstów, pisanych łamaną polszczyzną. Z jednej strony ulotki widać statki kosmiczne oraz „Niebiańskich Przyjaciół”. Wśród nich znajdziemy Jezusa Chrystusa, ale dowódcą kosmicznej flotylli jest Aśtar Śeran, którego większa podobizna widnieje na odwrocie. Jest również link do strony internetowej. Ulotki podrzucili członkowie czeskiej sekty „Anioły Nieba”.

 

Żeby przeczytać więcej, kup tygodnik „Regionalna” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 427

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GR2
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5,00 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.
Napisz komentarz »