REKLAMA

Wasze sprawy

Krasnale na… choinkę

Opublikowano 02 grudnia 2017, autor: Michał Szczęch

Pamiętacie czerwcową akcję urzędu miasta, z okazji Dnia Dziecka w Parku Krasnala? Nie? No to przypomnijmy. Urząd miasta ogłosił akcję wśród przedszkolaków z dziewięciu nowosolskich przedszkoli. Dzieci wymyślały imiona dla dziewięciu krasnali. Później, spośród dziewięciu imion, w głosowaniu na Facebooku wyłoniono trzy: Mikobajek, Florka i Rakietuś. I właśnie te krasnale, w kształcie bombek, możecie kupić w sali 107 urzędu miasta, czyli w wydziale integracji europejskiej i promocji.

– Są piękne, ręcznie robione, ze szkła – zaznaczają Iwona Szaradowska i Agata Bartkowiak z wydziału promocji. Cena? Mała figurka kosztuje 19,20 zł, a duża 23,20 (ceny z uwzględnieniem grudniowego rabatu – 20 proc.). Można też kupić w zestawach po trzy sztuki.

– To świetna okazja, by zebrać całą kolekcję – nadmienia I. Szaradowska. – W przyszłym roku odbędzie się kolejne głosowanie i wyłonimy kolejne trzy imiona. Za dwa lata w planach jest wypuszczenie ostatniej trójki. Zatem finalnie kolekcja miałaby liczyć dziewięć bombek. Może warto takie bobki sprezentować najbliższym jako gwiazdkowy prezent?

PS

Cena równa jest kosztom produkcji. Na bombkach nikt nie zarabia.

 

Napisz komentarz »