REKLAMA

Sport

Mecz z podtekstami

Opublikowano 06 maja 2018, autor: Jakub Kłyszejko

Do Zielonej Góry przyjadą Jason Doyle i Jacek Frątczak. Jeżeli Falubaz chce się zacząć piąć w górę tabeli, musi sięgnąć po punkty.

Bilans naszych to jedno zwycięstwo i trzy porażki. Zielonogórzanie plasują się na przedostatnim miejscu. Mecz z Get Well może być bardzo ważny dla układu tabeli. Obecnie najskuteczniejszym jeźdźcem torunian jest Chris Holder, który po trzech spotkaniach może się pochwalić średnią biegową na poziomie dwóch punktów. Początek sezonu nie jest najlepszy dla Jasona Doyle`a. Mistrz świata zmaga się z problemami sprzętowymi i to odbija się na jego dyspozycji. Możemy się jednak spodziewać, że na mecz w Zielonej Górze będzie podwójnie zmotywowany. W międzyczasie Jacob Thorssell zdobył 11 punktów w lidze angielskiej i na szóstym miejscu zakończył zmagania w półfinale SEC. Piotr Protasiewicz był siódmy w Pardubicach i nie awansował do kolejnej części zmagań. Nasi juniorzy zajęli drugie miejsce w czwórmeczu pomiędzy Polską, Niemcami, Wielką Brytanią i Danią. Patryk Dudek zdobył dziesięć punktów w meczu reprezentacji Polski. Biało-czerwoni pokonali Australię 53:37.

Niedzielne starcie z ekipą z Grodu Kopernika rozpocznie się o godzinie 19:00. Nie będzie można go obejrzeć w telewizji. Bilety na mecz są dostępne na portalu www.biletynafalubaz.pl oraz w punktach stacjonarnych na terenie miasta.

Plan piątej kolejki PGE Ekstraligi

GKM Grudziądz – Stal Gorzów – mecz odbył się po zamknięciu wydania „Regionalnej”

Niedziela:

Unia Tarnów – Sparta Wrocław, godzina 16:00, nSport+

Unia Leszno – Włókniarz Częstochowa, godzina 19:00, nSport+

Napisz komentarz »