REKLAMA

Wasze sprawy

Burmistrz dobrze zarabia i płaci!

Opublikowano 09 czerwca 2018, autor: Rafał Krzymiński

Burmistrz Kożuchowa nie może narzekać na wypłatę. Zatrudnieni przez niego kierownicy też biedy nie klepią.

Paweł Jagasek w zeszłym roku dostał solidną podwyżkę. Rocznie zarabia 121 tys. zł. Na koncie zgromadził ponad 70 tys. zł. Z drugiej strony, mieszka raczej skromnie, jego lokal ma 52 mkw. i wyceniono go na 126 tys. zł. Jeździ oplem meriva z 2004 r. Ma też do spłaty kredyt mieszkaniowy (na koniec 2017 r. – 75 tys. 908 zł). W porównaniu do burmistrza, Sławomir Trojanowski, dyrektor Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych „USKOM”  jest prawdziwym krezusem. Oszczędności ma mizerne, ale za to jest właścicielem kilku sporo wartych nieruchomości. Mieszkanie dyrektora, o pow. 84 mkw. jest warte aż 336 tys. zł, a działki budowlane ok. 128 tys. zł.

Anna Pawlikowska, zastępca kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej w Kożuchowie, mieszka w dużym domu o pow. 160,04 mkw. i wartości 600 tys. zł. Do dyspozycji ma też mieszkanie warte 70 tys. zł.

 

 

 

Żeby przeczytać więcej, kup „Tygodnik Regionalna” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 909

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5,00 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »