REKLAMA
baner stadnina pegaza 1000x200

Reklama

Pliki dla Klientów zamieszczających reklamy w Tygodniku Regionalna »


Moduły reklamowe
Specyfikacja techniczna przygotowania reklam
Regulamin zamieszczania reklam

 

 

SKUTECZNA REKLAMA W REGIONALNEJ:
Zapraszamy do skorzystania ze skutecznej kampanii reklamowej w Waszym Tygodniku Regionalna, wydawanym w powiatach zielonogórskim i nowosolskim.

Termin rezerwacji powierzchni reklamowej oraz przyjmowania zleceń i materiałów: – reklamy – poniedziałek-czwartek do godz.12.00; – ogłoszenia – czwartek do godz.12.00. Warunkiem przyjęcia ogłoszeń i reklam jest przesłanie faxem do czwartku do godz. 12.00 potwierdzonego dowodu wpłaty i upoważnienia do wystawienia faktury VAT bez podpisu wystawionego na:

„TWÓJ REGION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ”,

ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary, NIP 9282076905,
konto: Bank BPH oddział w Żarach numer rachunku: 16-10600076-0000338000055095.

Dział reklamy: »
Zielona Góra – Nowa Sól »

Dział reklamy Tygodnika Regionalna

 

ODDZIAŁ NOWA SÓL:
67-100 Nowa Sól, ul. Zjednoczenia 28/2
telefon: (68) 4700 743
fax: (68) 4 700 717

email: reklama.ns@regionalna.pl

 

Przedstawiciele handlowi:

 

powiaty zielonogórski i nowosolski

 

Monika Eszer
tel.: (68) 4700 736, kom. 506 055 648
email: m.eszer@regionalna.pl

 

Tadeusz Lewandowski
tel.: (68) 4700 743, kom. 531 448 959
email: t.lewandowski@regionalna.pl

 

 

Żary – Żagań»

Dział reklamy gazety Regionalnej

 

ODDZIAŁ ŻARY:
68-200 Żary, ul. Broni Pancernej 6
telefon: (68) 4700 704
fax: (68) 4 700 717

 

ODDZIAŁ ŻAGAŃ:
68-100 Żagań, pl. Słowiański 14
telefon: (68) 4700 730
fax: (68) 4 700 717

email: reklama@regionalna.pl

 

Przedstawiciele handlowi:
powiaty żarski i żagański

 

Monika Krasowska
tel.: (68) 4700 704, kom. 515 275 826
email: m.krasowska@regionalna.pl

 

Marta Michałowska
tel.: (68) 4700 706, kom. 509 475 008
email: m.michalowska@regionalna.pl

 

Magdalena Wałęsa
tel.: (68) 4700 703, 512 190 929
email: m.walesa@regionalna.pl

 

Katarzyna Jaworska
tel.: (68) 4700 720, kom. 506 055 638
email: k.jaworska@regionalna.pl

 

Elżbieta Kostrzewa
tel.: (68) 4700 724, kom. 510 231 061
email: e.kostrzewa@regionalna.pl