REKLAMA

Firma BHPEX z Zielonej Góry z kolejnymi rekordami

O renomie firmy oraz jakości prowadzonych przez nią działań świadczy nie tylko liczba klientów, ale przede wszystkim ich poziom zadowolenia z określonych usług. Spółka BHPEX cieszy się ogromną popularnością w zakresie świadczenia outsourcingu usług dla biznesu w województwie lubuskim. To solidny partner, który szkoli, ale również obsługuje firmy, na najwyższym poziomie.

To ciekawe, jak spółka BHPEX odnajduje się w zakresie świadczenia różnorodnych usług biznesowych. Zadowolonych klientów przybywa, a co ważne wielu z nich powraca z zapytaniem o outsourcing kolejnych dziedzin. Główne obszary działania spółki to:

To sporo biorąc pod uwagę specjalizację konkretnych firm oraz konieczność angażowania poszczególnych jednostek. Mottem firmy jest: „Wyższy Standard Bezpieczeństwa” i faktycznie warto tu podkreślić, że poprzez innowacyjne podejście oraz profesjonalne procedury, firmy mogą czuć się odpowiednio zaopiekowane, względem wyżej wymienionych obszarów.

Dlaczego tak wiele firm wybiera spółkę BHPEX?

Ponieważ to organizacja o wyspecjalizowanych komórkach oraz sprecyzowanej strukturze. Tu zatrudniani są wyłącznie specjaliści, którzy oddelegowani w działach pomagają w rozstrzygnięciu różnych spornych sytuacji. Pewnie nieraz zdarzyło Ci się otrzymać „nakaz” z Państwowej Straży Pożarnej lub inne pismo sądowe, z którym nie bardzo wiedziałeś co zrobić? Nasi specjaliści pomogą w kontaktach z jednostkami znajdującymi się po drugiej stronie.

Uwaga! Firma BHPEX nie rozlicza się z Tobą godzinowo, ale na podstawie świadczonej umowy kompleksowej. To oznacza, że nie otrzymasz informacji o tym, że wykorzystałeś już miesięczną pulę godzin konsultacyjnych lub, że firma nie ma dla Ciebie czasu. Ponadto, otrzymujesz wsparcie dedykowanego pracownika, któremu możesz przekazać wszelkie uwagi dotyczące aktualnej współpracy. Możesz się z nim kontaktować o dowolnej porze.

Kilka ważnych faktów dotyczących spółki BHPEX

Praktycznie od 2012 roku firma jest największym w kraju producentem instrukcji bhp, instrukcji sanitarnych, instrukcji przeciwpożarowych oraz dokumentacji HACCP, GHP/GMP, a także kart oceny ryzyka zawodowego.

Kilka lat później otrzymuje tytuł prestiżowego partnera i zajmuje pierwsze miejsce pośród innych firm zlokalizowanych w lubuskiem. Zajmuje także 21 miejsce w krajowym konkursie e-Gazele biznesu.

Warto podkreślić, że spółka cały czas się rozwija, a przyszłością firmy, ma być zapewnienie klientom kompleksowej usługi w takich dziedzinach, jak chociażby:

  • Dział ISO – systemy jakości.
  • Dział BR – biuro rachunkowe.
  • Dział WM – dział pomiarów środowiska pracy.

Martwisz się, czy w Twojej firmie wszystkie procedury RODO są prowadzone rzetelnie i poprawnie?

Jeśli potrzebujesz pomocy to spółka zapewni Ci wsparcie w zakresie prowadzenia szkoleń z zakresu ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa cybernetycznego, opracowania dokumentacji, oceny ryzyka w zakresie ochrony danych, ale również prowadzenie postępowania wyjaśniającego w przypadku naruszenia ochrony danych osobowych RODO.

Specjaliści działu IT zapewnią nie tylko sprawną obsługę teleinformatyczną, ale przede wszystkim bezpieczeństwo systemów i sieci teleinformatycznych w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa informacji. Oczywiście to tylko zalążek wszystkich możliwości, jakie udostępniają specjaliści spółki BHPEX.

BHPEX współpracuje z takimi dużymi firmami, jak Koral, Polski Cukier, Zdrovit, Streamsoft (czołowy producent systemów ERP) czy Hertz Systems (firma specjalizująca się m.in. w technologiach kosmicznych). W grupie klientów są także liczne spółki skarbu państwa, organizacje porządku publicznego oraz jednostki samorządowe, m.in. PKP SA, PKS Zielona Góra, Policja Wielkopolska, powiat Lubań, gmina Krosno Odrzańskie, Zakład Gospodarki Komunalnej w Zielonej Górze czy Biblioteka Zielonogórska.