REKLAMA

Konkursy, Plebiscyty, Wasze sprawy

Abi wygrał skuter

Opublikowano 28 września 2012, autor: Monika Patalas

Zakończył się nasz konkurs fotograficzny \”Pupil na wakacjach\”. Zwyciężył shiz-tzu Abi. To on zgarnął główną nagrodę – skuter.

Przez kilka tygodni do naszej redakcji Czytelnicy przesyłali zdjęcia swoich pupili z wakacji. Nagrodą główną był skuter Router.

Wygrał trzyletni shih-tzu Abi. – Nasza córeczka Maja dostała go na drugie urodziny – mówi Piotr Adamczyk z Przyborowa. Pan Piotr ma szczęście do naszych konkursów. Trzy lata temu wygrał laptopa w konkursie karnawałowym. – Wielkie szczęście mi u was dopisuje – śmieje się. – Abi jest ukochanym pupilem Mai, od kiedy dostała go na urodziny, nie rozstają się ze sobą ani na chwilę – tłumaczy mężczyzna.


Liczba słów ukrytego tekstu: 269

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5,00 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »