REKLAMA

Gospodarka, Ludzie, wydarzenia

Kryzys mi pomaga

Opublikowano 16 listopada 2012, autor: PS

Podczas gdy inni zwalniają, on zatrudnia. Paweł Dorobisz, właściciel firmy Metal-Dach w Nowej Soli, w tym roku przyjął 30 osób i planuje zatrudnić kolejne osoby. Twierdzi, że kryzys mu pomaga.

Firmy Pawła Dorobisza nie ma co szukać na nowosolskiej strefie. Nie prowadzi do niej asfaltowa droga. Jest na peryferiach miasta, w miejscu, w którym kiedyś stały stare magazyny. Firmę założył 10 lat temu, ale od pięciu działa na większą skalę. Na początku pracował sam. Później kupił od miasta zdezelowane i opuszczone hale i je wyremontował. Zatrudnia 70 osób. W tym roku rozbudował firmę o halę, gdzie zatrudnił 30 osób. Na tym jednak nie koniec, bowiem jeszcze w tym roku planuje skończyć budowę jeszcze jednej hali na 1000 mkw., gdzie będzie się znajdowała produkcja i magazyn. Jest szansa, że pracę może znaleźć tam około 10 osób. Puls Biznesu w rankingu najprężniej rozwijających się firm w województwie lubuskim jego przedsiębiorstwu przyznał drugie miejsce.

Żeby przeczytać więcej, kup „Gazetę Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 193

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5,00 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
komentarz »
  1. Marcin 4 listopada 2019 13:35 - Odpowiedź

    Solidna firma! Polecam!

Napisz komentarz »