REKLAMA

Konkursy, Plebiscyty

Najpiękniejszy uśmiech Marcelka

Opublikowano 21 grudnia 2012, autor: Monika Patalas

Marcel Dłużniewski (2,5 l.) z Nowej Soli wygrał w konkursie „Gazety Regionalnej” na najpiękniejszy uśmiech do św. Mikołaja.

Wyłoniliśmy zwycięzców fotograficznego konkursu na najpiękniejszy uśmiech do Mikołaja. Nasi Czytelnicy wybierali spośród 18 nadesłanych do nas zdjęć.

Przypomnijmy. W konkursie wystarczyło wysłać zdjęcie dziecka do redakcji i zagłosować w konkursie SMS-owym. Do wygrania była profesjonalna sesja zdjęciowa, edukacyjne gry komputerowe lub książki. Wybór był trudny. Największa rywalizacja toczyła się między trzema chłopcami. I to oni znaleźli się na podium.

Chłopaki górą

Najpiękniej do św. Mikołaja uśmiechnął się Marcel Dłużniewski (2,5 l.) z Nowej Soli i zajął tym samym pierwsze miejsce. Marcel zdobył aż  445. Odebrał już zaproszenie na profesjonalną sesję zdjęciową w Studiu Fotograficznym „Wocal”, grę oraz książkę.

Ten niespełna trzyletni chłopczyk jest bardzo wesołym i żywiołowym dzieckiem.

Lubi malować, zabawy z dziećmi, największą radość sprawia mu wycieczka do parku Krasnala lub do parku pirackiego. Jest miłośnikiem klocków Lego.

– Synek jest bardzo żywym dzieckiem, w domu jak jest, to sama radość, a gdy go nie ma, pustka, jest to dla nas największy skarb i żadne plebiscyty tego nie przebiją – opowiada dumna mama Patrycja Dłużniewska.

Nie ukrywa, że główna wygrana, czyli profesjonalna sesja, od dawna była jej marzeniem.

– Bardzo się cieszymy z wygranej, bo już wcześniej myślałam o profesjonalnej sesji, w „GR” była taka możliwość, więc postanowiliśmy spróbować i udało się – mówi z uradowaniem P. Dłużniewska.

Pani Patrycja, korzystając z okazji, chce podziękować wszystkim, którzy wysyłali SMS-y na Marcela. – Bardzo, bardzo wszystkim dziękujemy za wsparcie, a wiemy, że było mnóstwo osób, które głosowały – nie kryje wzruszenia.

Drugi uśmiech, który „powalił” naszych Czytelników na kolana i zdobył 336 głosów, należał do niespełna rocznego Szymona Matysiaka z Rudna. Jego rodzice są bardzo dumni. – To jest nasza mała przytulanka – mówią Łukasz i Daria Matysiak.

Jak mówią, Szymek powoli zaczyna poznawać świat, bo już raczkuje i zaczyna sam wstawać. Duże zainteresowanie u niego budzi… muzyka. – Uwielbia tańczyć, gdy ją tylko słyszy, zaczyna podrygiwać, mała rozkosz – uśmiecha się mama. Również nie zapomnimy dodać, że jego największą przytulanką jest domowy piesek, który wabi się Sisi, to ona najczęściej powoduje uśmiech na twarzy chłopca.

100 głosów mniej i 3. miejsce zdobył 18-miesięczny Krzyś Pawłowski z Nowej Soli. Gdy przyjechaliśmy wręczyć mu nagrodę, smacznie spał.

– Mały, kochany łobuz oraz „mamy synek”, który jest wszędzie, nie potrafi usiedzieć pięciu minut na miejscu, to bardzo żywe dziecko, nie można zmrużyć oka – wyznaje nam Małgorzata Pawłowska, mama chłopca. Jak mówi, zauroczyła go bajka „Teletubisie” oraz „Kubuś Puchatek”. Ponadto, Krzysiu uwielbia muzykę. Jest jak wulkan – pełen energii.

Nikt w naszym konkursie nie zostanie odesłany z pustymi rękami. Na pozostałe dzieci w redakcji przy ul. Szerokiej 15/2 w Nowej Soli czekają kolorowanki.

Gratulujemy!

Nagrody ufundował sponsor konkursu WOCAL – Studio Fotograficzne, Computernet i Księgarnia Osiedlowa.

Napisz komentarz »