REKLAMA

Kultura, Oświata

Moda na Ekologa

Opublikowano 01 kwietnia 2014, autor: Tomasz Krupa

Zakładnicy, ochroniarze, eksperymenty naukowe, „śpiewające pedagożki” – to tylko niektóre atrakcje przygotowane przez gimnazjum nr 9 z okazji dni otwartych.

W ub. sobotę (29.03.) sale i korytarze Zespołu Szkół Ekologicznych w Zielonej Górze stały się areną popisów gimnazjalistów, którzy starali się pokazać szkołę przybyłym szóstoklasistom. Goście byli częstowani nie tylko łakociami, ale również szczyptą adrenaliny, o której odpowiednia dawkę zadbał Ryszard Oniszczuk, polonista.

Żeby przeczytać więcej, kup tygodnik „Regionalna” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 158

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5,00 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »