REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Miliard osób w kolejce

Opublikowano 16 maja 2015, autor: Michał Kurowicki

Na świecie żyje ponad miliard Hindusów. Niebawem będzie ich więcej niż Chińczyków. W Indiach tłum kłębi się na każdym kroku. Dlatego gdy chcemy tam coś załatwić, trzeba rozpychać się rękami i łokciami. Inaczej nas zadepczą.

 Godzinę na dworcu w Madrasie po bilet to szybko. Kolejka jest gruba, zawija się w lewo i prawo. Cały czas stoi się wśród tłumu innych podróżnych. Większość z nich leży obok na ziemi i czeka na swój pociąg. Część to żebracy, ciągnący za spodnie i proszący o cokolwiek. Co byśmy nie zrobili – w oczekiwaniu na swoją kolej – i tak minie nas kilka innych osób. Nie wiadomo, skąd się pojawią, nagle wepchną przed nas i za chwilę znikną.
Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 529

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5,00 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »