REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Kociak z czipem na fotokomórkę

Opublikowano 23 maja 2015, autor: Michał Kurowicki

Pani Danuta opiekuje się kilkudziesięcioma kotami. Karmi je i zapewnia ciepłe miejsce do spania. Jedna kotka – dla swojego bezpieczeństwa – ma specjalne wejście do altany, które uchyla się dzięki wszczepionemu jej czipowi.

Gdy zbliża się do wejścia, otwierają się przed nią małe drzwi. Kotka Kama spokojnie wchodzi do altanki i wie, że jest w niej bezpieczna. Zimą, gdy spada temperatura i robi się chłodno, wewnątrz automatycznie włącza się `farelka`. Kamie jest ciepło. Dwa razy dziennie przychodzą ją pogłaskać, przytulić i nakarmić. Wtedy Kama nie jest już głodna i mruczy pod nosem.

 


Liczba słów ukrytego tekstu: 366

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5,00 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »