REKLAMA

Zdrowie

Robaki na groźne choroby

Opublikowano 23 maja 2015, autor: Michał Kurowicki

Pijawki mogą pomóc w groźnych chorobach. Wgryzają się w ciało pacjenta 270 ząbkami i wpuszczają naturalne lekarstwa. Taki zabieg nie boli. Kiedyś leczyli się nimi rzymscy cesarze. Dziś korzystają z nich tysiące osób.

W gabinecie hirudoterapeuty Pawła Macha, który swoich pacjentów leczy używając pijawek. Na biurku leży fachowa literatura. Obok na szafce stoją trzy słoiki. W każdym kilkadziesiąt pijawek. Przypominają dżdżownice lub glonojady. Chodzą wewnątrz słoików. Przylepiają się do szkła. Zwisają i czekają na krew.

 

Żeby przeczytać więcej, kup tygodnik „Regionalna” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 485

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5,00 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »