REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Zginął, idąc z pomocą

Opublikowano 23 maja 2015, autor: Michał Kurowicki

Jedna osoba nie żyje. Drugą odwieziono do szpitala. W wypadku, do jakiego doszło w obok Sycowic, brały udział dwie ciężarówki i osobowy opel. Jego kierowca zginął na miejscu.

W środę (20.05.) po południu pani Teresa z Sycowic oglądała w domu telewizję. Nagle około godz. 14 zabrakło prądu. Kobieta zadzwoniła do sąsiadki. U niej też nic nie działało. Po chwili inni mieszkańcy zdali sobie sprawę, że nie jest to zwykła awaria. Prądu nie było w całej miejscowości.


Liczba słów ukrytego tekstu: 398

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5,00 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »