REKLAMA

Aktualności, Wasze sprawy

Same apteki, banki i komórki

Opublikowano 30 maja 2015, autor: Michał Kurowicki

Od marca trwa remont budynku Empiku w centrum miasta. Prawdopodobnie księgarnia już tam nie wróci. Gdy tak się stanie, dopełni to tylko smutny obraz ul. Westerplatte. Pozostaną tam banki, apteki i salony telefonów komórkowych.

Co można dziś załatwić idąc ul. Westerplatte w centrum miasta? Oferta dostosowana jest do osoby chorej – bo ma tam do dyspozycji aż sześć aptek. Osoby z pieniędzmi – bo jest tam aż siedem banków. Wreszcie osoby chętnej na nowy telefon – bo znajduje się tam aż pięć salonów telefonii komórkowej.
Co prawda, jest jeszcze jedna czeska restauracja i salon sprzedaży tapet, ale na pewno nie są to miejsca, do których można wejść i kupić dobrą książkę czy gazetę. Takim salonem był na pewno działający od lat 70. Empik. Niestety, w marcu został zamknięty.

Żeby przeczytać więcej, kup tygodnik „Regionalna” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 186

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5,00 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »