REKLAMA

Sport

Terminarz rundy jesiennej

Opublikowano 06 sierpnia 2016, autor: sj

Kolejka 1. 6-7 sierpnia

Arka Nowa Sól – Budowlani Lubsko

Czarni Witnica -Lubuszanin Drezdenko

Odra Górzyca – Piast Karnin

Korona Kożuchów – Formacja Port 2000 Mostki

Meprozet Stare Kurowo – KS Stilon Gorzów Wielkopolski

Odra Bytom Odrzański – Ilanka Rzepin

Spójnia Ośno Lubuskie – Santos Świebodzin

Syrena Zbąszynek – Sprotavia Szprotawa

TS Przylep – Dąb Przybyszów

2. kolejka, 13-14 sierpnia

Piast Karnin – Arka Nowa Sól

Lubuszanin Drezdenko – Dąb Przybyszów

Sprotavia Szprotawa – TS Przylep

Santos Świebodzin – Syrena Zbąszynek

Ilanka Rzepin – Spójnia Ośno Lubuskie

KS Stilon Gorzów Wielkopolski – Odra Bytom Odrzański

Formacja Port 2000 Mostki – Meprozet Stare Kurowo

Budowlani Lubsko – Korona Kożuchów

Czarni Witnica – Odra Górzyca

3. kolejka, 20-21 sierpnia

Arka Nowa Sól – Czarni Witnica

Odra Górzyca – Lubuszanin Drezdenko

Korona Kożuchów – Piast Karnin

Meprozet Stare Kurowo – Budowlani Lubsko

Odra Bytom Odrzański – Formacja Port 2000 Mostki

Spójnia Ośno Lubuskie – KS Stilon Gorzów Wielkopolski

Syrena Zbąszynek – Ilanka Rzepin

TS Przylep – Santos Świebodzin

Dąb Przybyszów – Sprotavia Szprotawa

4. kolejka, 24 sierpnia

Odra Górzyca – Arka Nowa Sól

Lubuszanin Drezdenko – Sprotavia Szprotawa

Santos Świebodzin – Dąb Przybyszów

Ilanka Rzepin – TS Przylep

KS Stilon Gorzów Wielkopolski – Syrena Zbąszynek

Formacja Port 2000 Mostki – Spójnia Ośno Lubuskie

Budowlani Lubsko – Odra Bytom Odrzański

Piast Karnin – Meprozet Stare Kurowo

Czarni Witnica – Korona Kożuchów

5. kolejka, 27-28 sierpnia

Arka Nowa Sól – Lubuszanin Drezdenko

Korona Kożuchów – Odra Górzyca

Meprozet Stare Kurowo – Czarni Witnica

Odra Bytom Odrzański – Piast Karnin

Spójnia Ośno Lubuskie – Budowlani Lubsko

Syrena Zbąszynek – Formacja Port 2000 Mostki

TS Przylep – KS Stilon Gorzów Wielkopolski

Dąb Przybyszów – Ilanka Rzepin

Sprotavia Szprotawa – Santos Świebodzin

6. kolejka, 3-4 września

Arka Nowa Sól – Korona Kożuchów

Lubuszanin Drezdenko – Santos Świebodzin

Ilanka Rzepin – Sprotavia Szprotawa

KS Stilon Gorzów Wielkopolski – Dąb Przybyszów

Formacja Port 2000 Mostki – TS Przylep

Budowlani Lubsko – Syrena Zbąszynek

Piast Karnin – Spójnia Ośno Lubuskie

Czarni Witnica – Odra Bytom Odrzański

Odra Górzyca – Meprozet Stare Kurowo

7. kolejka, 10-11 września

Meprozet Stare Kurowo – Arka Nowa Sól

Korona Kożuchów – Lubuszanin Drezdenko

Odra Bytom Odrzański – Odra Górzyca

Spójnia Ośno Lubuskie – Czarni Witnica

Syrena Zbąszynek – Piast Karnin

TS Przylep – Budowlani Lubsko

Dąb Przybyszów – Formacja Port 2000 Mostki

Sprotavia Szprotawa – KS Stilon Gorzów Wielkopolski

Santos Świebodzin – Ilanka Rzepin

8. kolejka, 17-18 września

Arka Nowa Sól – Odra Bytom Odrzański

Lubuszanin Drezdenko – Ilanka Rzepin

KS Stilon Gorzów Wielkopolski – Santos Świebodzin

Formacja Port 2000 Mostki – Sprotavia Szprotawa

Budowlani Lubsko – Dąb Przybyszów

Piast Karnin – TS Przylep

Czarni Witnica – Syrena Zbąszynek

Odra Górzyca – Spójnia Ośno Lubuskie

Korona Kożuchów – Meprozet Stare Kurowo

9. kolejka, 24-25 września

Spójnia Ośno Lubuskie – Arka Nowa Sól

Meprozet Stare Kurowo – Lubuszanin Drezdenko

Odra Bytom Odrzański – Korona Kożuchów

Syrena Zbąszynek – Odra Górzyca

TS Przylep – Czarni Witnica

Dąb Przybyszów – Piast Karnin 

Sprotavia Szprotawa – Budowlani Lubsko

Santos Świebodzin – Formacja Port 2000 Mostki

Ilanka Rzepin – KS Stilon Gorzów Wielkopolski

10. kolejka, 1-2 października

Arka Nowa Sól – Syrena Zbąszynek

Lubuszanin Drezdenko – KS Stilon Gorzów Wielkopolski

Formacja Port 2000 Mostki – Ilanka Rzepin

Budowlani Lubsko – Santos Świebodzin

Piast Karnin – Sprotavia Szprotawa

Czarni Witnica – Dąb Przybyszów

Odra Górzyca – TS Przylep

Korona Kożuchów – Spójnia Ośno Lubuskie

Meprozet Stare Kurowo – Odra Bytom Odrzański

11. kolejka, 8-9 października

TS Przylep – Arka Nowa Sól

Odra Bytom Odrzański – Lubuszanin Drezdenko

Spójnia Ośno Lubuskie – Meprozet Stare Kurowo

Syrena Zbąszynek – Korona Kożuchów

Dąb Przybyszów – Odra Górzyca

Sprotavia Szprotawa – Czarni Witnica

Santos Świebodzin – Piast Karnin

Ilanka Rzepin – Budowlani Lubsko

KS Stilon Gorzów Wielkopolski – Formacja Port 2000 Mostki

12. kolejka, 15-16 października

Arka Nowa Sól – Dąb Przybyszów

Lubuszanin Drezdenko – Formacja Port 2000 Mostki

Budowlani Lubsko – KS Stilon Gorzów Wielkopolski

Piast Karnin – Ilanka Rzepin

Czarni Witnica – Santos Świebodzin

Odra Górzyca – Sprotavia Szprotawa

Korona Kożuchów – TS Przylep

Meprozet Stare Kurowo – Syrena Zbąszynek

Odra Bytom Odrzański – Spójnia Ośno Lubuskie

13. kolejka, 22-23 października

Sprotavia Szprotawa – Arka Nowa Sól

Spójnia Ośno Lubuskie – Lubuszanin Drezdenko

Syrena Zbąszynek – Odra Bytom Odrzański

TS Przylep – Meprozet Stare Kurowo

Dąb Przybyszów – Korona Kożuchów

Santos Świebodzin – Odra Górzyca

Ilanka Rzepin – Czarni Witnica

KS Stilon Gorzów Wielkopolski – Piast Karnin

Formacja Port 2000 Mostki – Budowlani Lubsko

14. kolejka, 29-30 października

Arka Nowa Sól – Santos Świebodzin

Lubuszanin Drezdenko – Budowlani Lubsko

Piast Karnin – Formacja Port 2000 Mostki

Czarni Witnica – KS Stilon Gorzów Wielkopolski

Odra Górzyca – Ilanka Rzepin

Korona Kożuchów – Sprotavia Szprotawa

Meprozet Stare Kurowo – Dąb Przybyszów

Odra Bytom Odrzański – TS Przylep

Spójnia Ośno Lubuskie – Syrena Zbąszynek

15. kolejka, 5-6 listopada

Ilanka Rzepin – Arka Nowa Sól

Syrena Zbąszynek – Lubuszanin Drezdenko

TS Przylep – Spójnia Ośno Lubuskie

Dąb Przybyszów – Odra Bytom Odrzański

Sprotavia Szprotawa – Meprozet Stare Kurowo

Santos Świebodzin – Korona Kożuchów

KS Stilon Gorzów Wielkopolski – Odra Górzyca

Formacja Port 2000 Mostki – Czarni Witnica

Budowlani Lubsko – Piast Karnin

16. kolejka, 12-13 listopada

Arka Nowa Sól – KS Stilon Gorzów Wielkopolski

Lubuszanin Drezdenko – Piast Karnin

Czarni Witnica – Budowlani Lubsko

Odra Górzyca – Formacja Port 2000 Mostki

Korona Kożuchów – Ilanka Rzepin

Meprozet Stare Kurowo – Santos Świebodzin

Odra Bytom Odrzański – Sprotavia Szprotawa

Spójnia Ośno Lubuskie – Dąb Przybyszów

Syrena Zbąszynek – TS Przylep

17. kolejka19-20 listopada

Formacja Port 2000 Mostki – Arka Nowa Sól

TS Przylep – Lubuszanin Drezdenko

Dąb Przybyszów – Syrena Zbąszynek

Sprotavia Szprotawa – Spójnia Ośno Lubuskie

Santos Świebodzin – Odra Bytom Odrzański

Ilanka Rzepin – Meprozet Stare Kurowo

KS Stilon Gorzów Wielkopolski – Korona Kożuchów

Budowlani Lubsko – Odra Górzyca

Piast Karnin – Czarni Witnica

Napisz komentarz »