REKLAMA
baner_citroen_970x250_C3_18-09-2017

Sport

Nie tylko dla piłkarzy

Opublikowano 06 maja 2017, autor: APF

Do końca roku szkolnego już niedługo. Wielu z rodziców planuje letnie wyjazdy dla swoich pociech. Z oferty przygotowanej przez Akademię Piłkarską Falubaz oraz SportujMy.pl mogą skorzystać nie tylko dzieci i młodzież trenująca w szkółce.

Akademia w swej ofercie ma wiele obozów sportowych, podczas których najmłodsi aktywnie spędzają czas w gronie rówieśników, nawiązują nowe przyjaźnie, bawią się, trenują, zwiedzają i korzystają z obiektów sportowo-rekreacyjnych.

Akademia Piłkarska Falubaz współpracuje ze sprawdzonym, chwalonym zarówno przez uczestników wyjazdów, jak i ich rodziców organizatorem – ekipą ze SportujMy.pl. Firma ma bogatą ofertę aktywnych form spędzania czasu dla dzieci i młodzieży. Łączy w sobie nie tylko wiedzę fachowców sportowych, ale także rozrywkę powiązaną z niezapomnianymi przeżyciami.

Miejsca obozów i wycieczek są staranie dobrane pod kątem bazy sportowej, atrakcji i jakości zakwaterowania. Wszystko po to, by stworzyć najlepsze warunki do wspólnej sportowej zabawy.

Oferta skierowana jest dla chłopców i dziewczynek w wieku od 4 do 15 lat. Nową propozycją dla najmłodszych są obozy rodzinne, w których mogą uczestniczyć również rodzice. Jest to idealna propozycja na pierwszy obóz dla dziecka.

Wyjazdy ze SportujMy.pl to przede wszystkim: codzienne zajęcia sportowe, warsztaty dotyczące prawidłowego i racjonalnego odżywiania czy też wirtualne turnieje rozgrywane na konsoli. Zajęcia dopasowane są do wieku i umiejętności zawodników.

Napisz komentarz »