REKLAMA

Wasze sprawy

Na Ladies Night z Regionalną

Opublikowano 13 maja 2017, autor: teka

W czwartek 18 maja, o 19:30, w Cinema City w Zielonej Górze odbędzie się kolejna edycja „Ladies Night”. W tym miesiącu zobaczymy najnowszą francuską komedię „Mamy2mamy” z Juliette Binoche w roli głównej.

„Mamy2mamy” to komedia o miłości, przyjaźni i relacji rodzinnej, w której role odwracają się o 180 stopni. Mado (Juliette Binoche), to najlepszy przykład, że 47 lat to nowa 20-stka. Kobieta marzy o tym, by podbijać ulice Paryża i serca mężczyzn na skuterze i w różowym kasku. Jako lekkoduch kochający dobrą zabawę jest zupełnym przeciwieństwem swojej córki – odpowiedzialnej i dojrzałej, a nawet trochę sztywnej 30-letniej Avril, która przyjmuje wobec matki rolę opiekunki. To wszystko może nie byłoby aż tak dziwne, gdyby nie to, że kobiety mieszkają razem, a w dodatku obie zachodzą w ciąże. W istnej burzy hormonów i armagedonie rodzinnych zawirowań bohaterki będą musiały znaleźć odpowiedź na to, jak przeżyć, urodzić i nie zwariować.

Dla naszych czytelników mamy 4 wejściówki. Otrzymają je osoby, które jako pierwsze zgłoszą się do naszej redakcji z najnowszym numerem gazety.

Napisz komentarz »