REKLAMA

Sport

Ćwiczą przed sezonem

Opublikowano 05 sierpnia 2017, autor: APF

Najlepsi zawodnicy Akademii Piłkarskiej Falubaz szlifują formę na letnich obozach przygotowawczych.

Obóz w Darłówku rozpoczęły dwa roczniki Akademii Piłkarskiej Falubaz. W pierwszym dniu chłopcy rozegrali mecz między sobą. Odbyły się również międzyklubowe sparingi m.in. z Gwardią Koszalin czy ekipą z Gryfic i podpoznańskich Komornik.

– Byliśmy już na plaży, chłopaki pomoczyli trochę nogi. W kolejnych dniach poza trenowaniem i graniem sparingów znajdziemy, oczywiście także czas na zabaw – zapewnia trener rocznika 2006, Remigiusz Chyła. W Darłówku piłkarze Akademii pozostaną do wtorku 8 sierpnia.

Z obozu wróciła już reprezentacja rocznika 2009, która letnie przygotowania do sezonu spędziła w Dolsku. Zawodnicy Akademii nie mogli cieszyć się z najlepszą pogodą. Kiedy na zewnętrznych obiektach sportowych było zbyt mokro młodzi piłkarze czas spędzali na hali, gdzie grali w ping-ponga, kręgle czy gry komputerowe.

– Zrobiliśmy też integracyjne ognisko, jeździliśmy bryczką. Myślę, że był to udany obóz, tym bardziej, że dla wszystkich chłopaków była to pierwsza okazja, by sprawdzić się na dłuższym wyjeździe bez udziału ich rodziców – podsumowuje trener Jakub Jasiński.

Napisz komentarz »