REKLAMA

Sport

Zimny prysznic

Opublikowano 19 sierpnia 2017, autor: Tomasz Krupa

Zwycięstwo i porażka to bilans dwóch pierwszych spotkań Amatora Bobrowniki.

Pierwszy mecz w sezonie podopieczni Andrzeja Michalskiego rozpoczęli rewelacyjnie. Starcie z Zorzą Ochla wygrali 3:0. Amator przewagę zdobył już w pierwszej połowie. Pierwszą bramkę w 14. min. zdobył Bartosz Żurawski. Po chwili wynik podwyższył Gracjan Walter. W drugiej połowie trzeciego gola wbił Tomasz Rozynek.

Zimny prysznic przyszedł jednak bardzo szybko. Spotkanie z Piastem Czerwieńsk podopieczni Michalskiego przegrali 1:5. Gospodarze już w pierwszej połowie strzelili Amatorowi cztery gole. W drugiej dorzucili jednego. Honorową bramkę dla zespołu z Bobrownik zdobył Bartosz Żurawski.

– Popełniliśmy poważne błędy w obronie – podsumowuje Andrzej Michalski, trener Amatora. – Nie może być tak, że na naszej połowie zostaje tylko bramkarz i jeden z obrońców. Już w szatni mówiłem, że to będzie o wiele trudniejsze spotkanie niż z Zorzą. Niestety nie graliśmy skupieni. Przeciwnicy wykorzystali praktycznie wszystkie szanse na zdobycie bramki. Nam również udało stworzyć się wiele dobrych sytuacji podbramkowych. Nie potrafiliśmy ich jednak zamienić na gole. Można przegrać, ale nie w takim stylu.

Dziś (19.08) przed Amatorem kolejne trudne spotkanie z Czarnymi Żagań. Początek meczu o 15.00.

Napisz komentarz »