REKLAMA

Sport

Amator drugi w tabelii

Opublikowano 02 września 2017, autor: Tomasz Krupa

Kolejny udany występ mają na swoim koncie zawodnicy Amatora Bobrowniki. Na wyjeździe pokonali Zryw Rzeczycę 4:1.

Pierwszego gola już w 10 minucie dla Amatora zdobył Patryk Zawojek. To już kolejny po meczu z Czarnymi Żagań bardzo dobry występ byłego zawodnika Arki Nowa Sól. Pierwsza połowa zakończyła się remisem. Bramkę dla gospodarzy zdobył Daniel Rosiński.

W drugiej połowie na murawie zdecydowanie rządzili podopieczni Andrzeja Michalskiego. Gole do bramki gospodarza posłali Michał Derewońko, Adam Pojnar oraz Marcin Bajorski.

– Do pierwszej połowy mecz był bardzo wyrównany. Dobrą sytuację podbramkową stworzył Bartosz Żurawski. Jednak gola nie udało się zdobyć – podsumowuje Andrzej Michalski, trener Amatora. – Drugą połowę graliśmy bardziej skoncentrowani. Zespół solidnie pracował w obronie. Na pochwałę zasługuje Patryk Zawojek, który przyłożył się do treningów. Efekty widać na boisku. Oby tak dalej solidnie pracował, a ma szanse na grę w wyższej lidze.

W sobotę (02.09) o 16.00 Amator podejmie u siebie beniaminka Mieszka Konotop.

– Myślę, że to nie będzie łatwy mecz – mówi A. Michalski. – Podpatrywałem ich ostatnie spotkanie z Ołobkiem. Mają niezłego napastnika oraz dwóch pomocników. Nieco gorzej radzą sobie w obronie. Do spotkania podejdziemy na poważnie. Nie lekceważymy żadnego przeciwnika.

Napisz komentarz »