Jedenaście goli w Otyniu

Opublikowano 23 września 2017, autor: Tomasz Krupa

Ależ to była strzelanina. Amator Bobrowniki przyprawił swoich fanów o zawał. Ekipa Andrzeja Michalskiego pokonała Unię Kunicę 7:4.

Amator Bobrowniki – Unia Kunice 7:4 (4:3)

Bramki: Zawojek 2 (22. min, 70. min), Bajorski 2 (45. min, 90. min), Rozynek (41. min), Walter (38. min), Rechun (50. min) – Sitarek 2 (19. min, 36. min), Rybak (44. min), Włodarczyk (64. min).

Amator: Łoboda – Derewońko, Stankiewicz (od 73. min Mateusz Lewandowski), Bączek (od 46. min Rechun), Bajorski, Grygorowicz, Marek Lewandowski (od 46. min Stańko), Pojnar, Rozynek (od 80. min Dębiczak), Walter, Zawojek (od 76. min Żurawski).

Unia: Ciesielski – Mencel, Sałandziak (od 65. min Goldewicz), Dudek, S. Goc, K. Goc, Grędziński, Matuszewski, Rybak, Sitarek, Włodarczyk (od 74. min Czabaj)

Żółte kartki: Derewońko – Rybak, K. Goc, S. Goc.

Pierwsza połowa nie zapowiadała łatwego zwycięstwa. Goście otworzyli wynik w 19. minucie. Przewagą nie cieszyli się jednak długo. Już po trzech minutach wyrównał Patryk Zawojek. W pierwszej połowie to piłkarze z Kunic dyktowali warunki. Amator w miarę skutecznie odpierał jednak zapędy gości. Szybko odpowiadał po straconych golach i pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem gospodarzy 4:3.

W drugiej odsłonie zdecydowanie lepiej na murawie zaprezentowali się podopieczni Andrzeja Michalskiego. Do czterech bramek dołożyli jeszcze trzy. Gościom ukłuli tylko raz.

Dziś (23.09) Amator zmierzy się na wyjeździe z Błękitnymi Ołobok.

– To będzie trudny mecz – zapowiada A. Michalski. – Obserwowałem ich ostatnie starcie w Konotopie. Mają bardzo dobrego napastnika i środkowego pomocnika. My borykamy się z kolei z kontuzją Tomka Rozynka. Na razie nie może trenować. Ciężko nam zastąpić go kimś w środku pola. Nie jestem również zachwycony frekwencją chłopaków na treningach. Do spotkania z Ołobokiem musimy wyjść bardzo skoncentrowani.