Pogrom w Otyniu

Opublikowano 07 października 2017, autor: Tomasz Krupa

Podopieczni Andrzeja Michalskiego wygrali z Koroną Wschowa 6:2. Gościom sił starczyło tylko do przerwy.

Goście szybko wyszli na prowadzenie. Co prawda po kwadransie wyrównał niezawodny Patryk Zawojek, ale po chwili znów powody do radości mieli przyjezdni. Drugi gol Marcina Olszańskiego postawił Amatora pod ścianą. Zespół Andrzeja Michalskiego wyszedł jednak z opresji. Przed przerwą trafili jeszcze Pojnar i znów Zawojek. Po zmianie stron ekipa ze Wschowy nie miała już nic do powiedzenia. Ostatecznie uległa 6:2. Patryk Zawojek zakończył mecz z czterema golami.

Dziś (07.10.) Amator zmierzy się u siebie z ze Stalą Jasień. A za tydzień wyjazdowy mecz na szczycie z Cariną Gubin.

Amator Bobrowniki – Korona Wschowa 6:2 (3:2)

Bramki: Zawojek 4 (15. min, 42. min, 75. min, 79. min), Pojnar (40. min), Bajorski (72. min) – Olszański 2 (2. min, 17. min)

Amator: Frąckowiak – Rechun (od 75. min Słoński), Stankiewicz (od 80. min Liszka) , Bączek (od 60. min Stańko), Bajorski (od 73. min Lewandowski), Grygorowicz, Lewandowski, Pojnar, Walter, Zawojek, Żurawski.

Korona: Dobrowolski – Radosław Wijata, Suszyński, Faliszewski, Grabka, Klimpel, Mielczarek, Olszański, Stachowiak, Suszyńsk, Daniel Wijata.

Żółte kartki: Żurawski, Lewandowski – Suszyński.