REKLAMA

Sport

Do trzech razy sztuka!

Opublikowano 07 października 2017, autor: Rafał Krzymiński

Piłkarze ręczni Astry będą szukać punktów we własnej hali w pojedynku z SPR Bór Oborniki Śląskie.

Początek drugoligowych rozgrywek w wykonaniu nowosolskich szczypiornistów nie jest dobry. Na inaugurację przegrali u siebie z LKS OSiR Komprachcice 22:29. W drugim meczu nie dali rady w Koninie, choć zwycięstwo było blisko. Mecz mógł się podobać. Nie brakowało widowiskowych akcji, a prowadzanie zmieniało się to w jedną, to w drugą stronę.

Po regulaminowym czasie gry na tablicy wyników widniał remis 23:23. W takim przypadku, z uwagi na nowe przepisy, konieczne były rzuty karne. Astra uległa w nich 5:4.

– Trudno wyrokować jak będzie – komentuje trener Robert Kołodyński. – Liga jest w tym sezonie bardzo wyrównana, a zespoły mocno przebudowane. Nasi rywale wzmocnili się i na pewno nie będzie łatwo. Spodziewam się zaciętego pojedynku. Myślę jednak, że się przełamiemy i zainkasujemy wreszcie trzy duże ligowe punkty.

Ekipa naszych gości jest skuteczna. Triumfowała na wyjeździe z Forzą Wrocław 29:25 . Rozgromiła też u siebie SKS Orlik Brzeg 36:19.

Początek spotkania w hali przy ul. Botanicznej dzisiaj (7.10) o 17.00. Gospodarze nie wyobrażają sobie innego wyniku, niż zwycięstwo. Proszą wiernych kibiców o gorący doping.

Napisz komentarz »