REKLAMA

Wasze sprawy

Dzieciaki! Falubaz zaprasza na wycieczki

Opublikowano 06 stycznia 2018, autor: Jakub Kłyszejko

Trwa przerwa w sezonie żużlowym, ale cały czas można odwiedzać klub

W tym roku propozycją klubu dla klas szkoły podstawowej jest udział w wielkiej grze Memory. Polega na odkrywaniu wielkich planszy i dobieraniu je w pary. Można na nich znaleźć nie tylko podobizny zawodników, ale również pytania i zadania o żużlu i Falubazie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do zapisania się na wizytę w naszym klubie przy ul. Wrocławskiej 69. Przewidujemy krótkie zwiedzanie stadionu, falubazową rozgrzewkę w postaci krótkiej zabawy oraz wielką rywalizację podczas gry w Memory -takie informacje możemy znaleźć na stronie klubu.

Dziesięć klas, które zdobędą największą ilość punktów podczas spotkania, weźmie udział w wielkim finale, który odbędzie się podczas akcji promującej sezon 2018 ? 60 godzin z Falubazem. Zadaniem finałowym będzie jak najszybsze wykonanie toru przeszkód.. Do szeregów każdej grupy dołączy jeden z zawodników Falubazu. Zwycięska klasa otrzyma specjalne zaproszenie na mecz inaugurujący sezon 2018 wraz z rodzicami. Zapisy przyjmujemy pod numerem telefonu 507100809 lub na adres e-mail: marta@falubaz.com.

Napisz komentarz »