REKLAMA

Sport

Czarterem do Monte Carlo

Opublikowano 03 marca 2018, autor: Jakub Kłyszejko

Stelmet Enea BC Zielona Góra we współpracy z województwem lubuskim organizuje wylot na mecz Ligi Mistrzów z AS Monaco.

Pierwszy mecz odbędzie się w hali CRS 6 marca (wtorek), zaś rewanż zostanie rozegrany tydzień później w Monako. Po raz drugi w historii klubu, kibice będą mogli wyruszyć na spotkanie razem z całą drużyną. Poprzednia wycieczka zakończyła się zwycięstwem na Wyspach Kanaryjskich, które jednak nie dało awansu do kolejnej fazy. Oby tym razem było inaczej!

Samolot wyleci z Babimostu w poniedziałek 12 marca, o godzinie 9:00. Przylot do Nicei jest przewidziany na 11:30. Powrót nastąpi kilka godzin po meczu, który zostanie rozegrany o 20:30. Czarter wyruszy do Polski o 2:00 w nocy, a o 4:30 będzie z powrotem w Babimoście. Koszt przelotu wynosi 985 złotych. W cenie wliczony jest lot w dwie strony, transfer autokarowy na trasie hala sportowa – lotnisko oraz ubezpieczenie. Kibic we własnym zakresie musi zadbać o nocleg. Dodatkowo bilet na mecz kosztuje około 80 złotych, a transfer z lotniska do centrum Nicei 50 zł.

Województwo lubuskie dołożyło do lotu 80 tysięcy złotych. Marszałek Elżbieta Anna Polak przyznała, że takie przedsięwzięcie będzie znakomitą reklamą naszego regionu.

W samolocie będzie 189 miejsc. Więcej informacji można znaleźć w TUI Centrum Podróży, które znajduje się przy ul. Kupieckiej 23 w Zielonej Górze.

Napisz komentarz »