REKLAMA

Wasze sprawy

Z zasiłku nie żyją!

Opublikowano 04 sierpnia 2018, autor: Rafał Krzymiński

Radni gminy Nowa Sól, wielkich majątków się nie dorobili, ale mają co do garnka włożyć.

Najwięcej zaoszczędził, jak przystało na lidera rady gminy Jerzy Pawlik. Może i te 65 tys. zł., to nie wielka fortuna. W porównaniu jednak do większości kolegów, którzy mają puste konta, Pawlik może uchodzić za krezusa. Tym bardziej, że mieszka  w dużym domu o pow. 208,9 mkw., wycenionym na 300 tys. zł. Kolejne 100 tys. zł są warte inne jego nieruchomości: budynek gospodarczy, budynek niemieszkalny i garaż. I pomyśleć tylko, że radny Pawlik utrzymuje się głównie z emerytury.

Zastępca Pawlika, Radosław Kołpaczek, na koncie ma znacznie mniej, bo tylko 6 tys. zł. Musi też spłacać kredyt we frankach szwajcarskich. Za to nie musi się wstydzić domu, który na rynku nieruchomości wyceniany jest na 450 tys. zł.

Radna Marzena Ryżów, starszy specjalista ds. finansowo-kadrowych w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego „Elektryk”, chyba ma sporo wydatków, skoro posiada liczną kolekcję kart debetowych, kart „marketowych” z limitem wydatków i kredytów.

 

 

 

Żeby przeczytać więcej, kup „Tygodnik Regionalna” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 1361

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5,00 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »