REKLAMA

Sport

Za ile karnety?

Opublikowano 04 sierpnia 2018, autor: Jakub Kłyszejko

To pytanie zadają sobie kibice zielonogórskiej koszykówki. Sprawdziliśmy, ile trzeba zapłacić za roczną wejściówkę na mecze Stelmetu.

Stelmet Enea BC Zielona Góra ogłosił ceny karnetów OPEN na sezon 2018/2019. W ich skład wejdą wszystkie mecze ekstraklasy oraz ligi VTB. Karnetowicz będzie miał zapewnione wejście na fazy play-off (o ile zielonogórzanie się w nich znajdą), a także na prezentację zespołu, czy otwarte mecze sparingowe.

Rozbieżność cen jest duża, ale to zrozumiałe. Najtańszy ulgowy karnet kosztuje 253 złote, natomiast najdroższy normalny 1 tys. 112 zł. Wszystko zależy od miejsca, które sobie wybierzemy. Ulgi przysługują uczniom i studentom do 26. roku życia oraz emerytom i rencistom.

Podopieczni trenera Igora Jovovicia w sezonie zasadniczym powinni rozegrać 16 spotkań w polskiej lidze oraz 13 w lidze VTB. W przypadku awansu do finału PLK może nam dojść siedem pojedynków. Podsumowując. Jeżeli mamy ulgę i wybierzemy sobie miejsce na najwyższej kondygnacji to przy zakupie karnetu zapłacimy około 7 zł/mecz. Bez niej cena biletu na pojedynczy mecz wyniesie nas nieco ponad 11 zł. Lepsze miejsca są zdecydowanie droższe. Idealna widoczność będzie nas kosztować 30 zł za spotkanie.

Każdy może znaleźć coś dla siebie, a klub pozwala rozłożyć płatność na kilkanaście rat. W sprzedaży pojawią się również oddzielne karnety na polską ekstraklasę oraz ligę VTB.

Karnety można nabywać na portalu www.abilet.pl oraz w siedzibie klubu.

Napisz komentarz »