REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Nie jesteśmy dawcami nerek!

Opublikowano 04 sierpnia 2018, autor: FP

– Hasło „Patrz w lusterka” to nie czcze gadanie! – mówi motocyklista Mirosław Grabarczyk, który z groźnego wypadku wyszedł z ręką w gipsie.

Dwa lipcowe tygodnie wystarczyły, by trzech motocyklistów wylądowało w szpitalu. Za każdym razem nie ze swojej winy. Winni byli kierowcy samochodów, którzy tłumaczyli się w identyczny sposób: „Nie widziałem!”.

Totalnie urwany film

Tydzień temu pisaliśmy o Dariuszu Mazurku, który skończył z połamanymi żebrami i rozerwaną nogą. Więcej szczęścia miał Mirosław Grabarczyk z Modrzycy. – Wracaliśmy z Wolsztyna. Na odcinku Lubięcin ? Lipiny jest ta prosta z pagórkami. Po wielu wypadkach zrobiono tam dwie ciągłe linie. Odcinek do wyprzedzania to tylko kilkaset metrów, gdzie ja właśnie próbowałem – opowiada.

– Jechało nas pięciu. Ja prowadziłem. Doszliśmy dwa samochody, renówkę i audi. Gdy tylko mogłem, zacząłem manewr wyprzedzania. I gdy byłem na wysokości bocznego lusterka audi, to tamten kierowca też zaczął wyprzedzanie samochodu przed sobą ? opowiada motocyklista.

Samochód zepchnął pana Mirosława, który stracił panowanie nas maszyną, przewrócił się i wpadł do rowu. 49-latek miał jednak mnóstwo szczęścia bo, nie licząc stłuczeń, skończyło się tylko na ręce w gipsie. – W porównaniu do tego chłopaka z okładki Regionalnej, to ja jestem szczęściarz ? mówi.

 

Żeby przeczytać więcej, kup „Tygodnik Regionalna” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 368

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5,00 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »