REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Zabił go upał?

Opublikowano 04 sierpnia 2018, autor: PS

Łukasza Grabowskiego (30 l.) znaleziono martwego we wtorek (31.07.). Leżał na łące, w 30-stopniowym upale. Miał na sobie dwie bluzy i kurtkę z kapturem.

– Co on tam robił? Co się stało? – rozpacza Jadwiga Grabowska, mama Łukasza. We wtorek przyjechała do niej policja.

– Powiedzieli, że mają złą nowinę. Czułam, że chodzi o Łukasza. Nie mieli odwagi mi powiedzieć, ale wreszcie wydusili, że nie żyje – wspomina przez łzy.

Jadwiga mało wie o ostatnich chwilach syna. – Podobno leżał w krzakach koło Biedronki. Miał na sobie dwie bluzy i kurtkę. Jeszcze kaptur miał zaciągnięty. W taki upał… – rozpacza matka.

Łukasza zauważył kierowca autobusu. Myślał, że ktoś zasłabł. Wezwał policję. Okazało się, że mężczyzny nie da się już uratować. Okazało się, że leżał w krzakach kilka dni. Zidentyfikowano go od razu, bo w kieszeni miał dowód osobisty. Śledztwo prowadzi nowosolska prokuratura.

 

Żeby przeczytać więcej, kup „Tygodnik Regionalna” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 242

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5,00 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »