Sport

Co ciekawego w Falubazie?

Opublikowano 10 września 2018, autor: Jakub Kłyszejko

Myszy dopiero pod koniec września pojadą mecz barażowy, ale to nie oznacza, że w klubie nic się nie dzieje. Wręcz przeciwnie.

Patryk Dudek wystąpił w meczu reprezentacji Polski na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Nasi wygralu 46:44, a „DuZers” zdobył osiem punktów. Nasz żużlowiec został nominowany do nagrody „Najlepszego polskiego zawodnika w ekstralidze”. Głosy na wicemistrza świata można oddawać na stronie www.speedwayekstraliga.pl. Tam też pomagamy Sarze Krawczak, która może zostać „Miss Startu”.

Reprezentacja Polski w składzie z Grzegorzem Zengotą sięgnęła po mistrzostwo Europy par. Biało-czerwoni zdobyli w Brovst 24 punkty, o dwa więcej niż Duńczycy. „Zengi” uzbierał ich aż 16, zdecydowanie najwięcej ze wszystkich naszych kadrowiczów.

16 września przy W69 odbędzie się kolejny już Memoriał Rycerzy Speedwaya. Nie znamy jeszcze obsady tych zawodów.

Pierwszy mecz barażowy o utrzymanie w ekstralidze odbędzie się 30 września w Zielonej Górze. Rywalem naszych będzie przegrany z pary Car Gwarant Start Gniezno – ROW Rybnik. Pierwszy mecz zakończył się remisem 45:45. Swojego przeciwnika Falubaz pozna już w niedzielę 9 września.

Napisz komentarz »