REKLAMA

Wasze sprawy

Szpital szuka dyrektora

Opublikowano 16 września 2018, autor: Rafał Krzymiński

W czwartek (13.09) ogłoszono konkurs na stanowisko szefa nowosolskiego szpitala. Do wzięcia jest nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie.

Gra jest warta świeczki. Dyrektor Bożena Osińska w styczniu dostała 5 tys. podwyżki i obecnie zarabia ok. 23,5 tys. zł miesięcznie. Jej następca prawie na pewno, do kieszeni zgarnie mniej, bo Osińska bierze premię za duży staż pracy. O pensji ok. 20 tys. wiele osób może jednak pomarzyć.

Wybiera komisja

Dyrektora wybierze sześcioosobowa komisja powołana przez radę powiatu. Takie są wymogi ministerstwa zdrowia. Do rady trafili: Julian Hucko, nowosolski ginekolog i radni Iwona Brzozowska (przewodnicząca), Jarosław Suski, Andrzej Ziarek, Henryk Jatczak i Mirosław Olejniczak.

– Kandydaci na dyrektora szpitala mogą zgłaszać się do 24 września – informuje Sylwia Wojtasik, sekretarz powiatu.

 

Żeby przeczytać więcej, kup Tygodnik Regionalna lub uzyskaj dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 336

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5,00 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

komentarz »
  1. Mewa 19 września 2018 15:20 - Odpowiedź

    Sprowadzanie informacji o konkursie na stanowisko do charakterystyki części składowych wynagrodzenia to dość prymitywne i nieodpowiedzialne…Szkoda że nie wspomniano jak wyjątkowo trudna to praca – jeśli oczywiście komuś zależy na sytuacji i wizerunku szpitala…

Napisz komentarz »