REKLAMA

Sport

Urodziny na macie

Opublikowano 22 września 2018, autor: Jakub Kłyszejko

Ippon Kożuchów świętował dziesiąte urodziny. Klub zorganizował duży turniej. To była naprawdę udana impreza

W Kożuchowie zjawiło się ponad 230 uczestników z 25 klubów. Z życzeniami wpadli sportowcy m.in. z Warszawy, Opola, Wrocławia, Poznania, Sławy, Międzyrzecza, pobliskiej Nowej Soli, a nawet południowi sąsiedzi z Czech. Przyjezdni życzyli kożuchowianom kolejnych udanych lat. Nasi sami postarali się o urodzinowy prezent. Zwyciężyli w klasyfikacji generalnej i zgarnęli główną nagrodę – 500 złotych. Na ten sukces złożyły się medale całej grupy zawodników (1. miejsca: Jan Bączykowski, Leon Gajowiec, Oliver Gajowiec, Wojtek Mendel, Olek Gutowski, Alicja Sawicka, Dominika Maj i Kacper Szymkun. 2. miejsca: Jakub Roszak, Jędrzej Janikowski, Miłosz Ozgowicz, Wojtek Ozgowicz, Lena Piotrowska. 3. miejsca: Błażej Końko, Zosia Malinowska, Matylda Wijatkowska, Nadia Kąkol). 

Zadowolony był też Bartek Wyciszkiewicz z nowosolskiej Ósemki, który zajął drugie miejsce. – Bardzo fajnie się walczyło. Trenuję czwarty rok i w sumie zdobyłem już 10 medali. Rodzice zaprowadzili mnie na treningi i od razu mi się spodobało. Klubowi z Kożuchowa życzę wszystkiego dobrego ? powiedział Bartek.

Warto trenować

– Wykonaliśmy kawał ciężkiej pracy i jesteśmy zadowoleni z efektów ? przyznał trener i założyciel Ipponu Grzegorz Bączykowski. ? Impreza przebiegła bardzo sprawnie. Wszyscy są cali i zdrowi. Chciałbym podziękować rodzicom, bo bez nich zawody nie doszłyby do skutku. Sportowo wszystko świetnie się udało, bo zwyciężyliśmy w klasyfikacji drużynowej. Zawodnicy bardzo ciężko się przygotowywali. Nie mieli nawet dnia wolnego. Zobaczyli, że warto trenować, bo potem zdobywa się medale. Czego można nam życzyć? Przede wszystkim ciągłego rozwoju. Wyznaczamy sobie nowe cele i chcemy je realizować ? zakończył Bączykowski.

 

Ramka

Życzenia od Ipponu dla Ipponu

– Więcej sukcesów, ciągłego rozwoju sportowego i jeszcze więcej zawodników ? Alicja Sawicka

– Chciałbym, aby nasi zawodnicy odnosili jak najwięcej sukcesów. Fajnie, gdyby taki turniej był organizowany co roku ? Jarek Mikołaj

– Chciałabym, aby klub się rozwijał i przetrwał jak najdłużej ? Zosia Malinowska

– Więcej sukcesów i więcej medali! ? Jan Bączykowski

Napisz komentarz »