REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Wójt biedy nie klepie

Opublikowano 30 września 2018, autor: Rafał Krzymiński

Prezentujemy oświadczenia majątkowe władz i kierowników jednostek organizacyjnych gminy Siedlisko.

Gmina Siedlisko nie zalicza się do bogatych, dlatego trudno się dziwić, że przedstawiciele lokalnych władz nie dorobili się fortun. Najlepiej wypada wójt Dariusz Straus. Na koncie ma co prawda  „zaledwie” 28 tys. zł. Mieszka jednak w dużym domu o pow. 168 mkw., wycenionym na 230 tys. zł. W dodatku jest właścicielem dużego gospodarstwa rolnego o pow. 10,85 ha o wartości 200 tys. zł. Biedy nie klepie. Rocznie zarabia ok. 137 tys. zł. Sekretarz Maria Miśkiewicz może się pochwalić domem o pow. 191 mkw, który mogłaby sprzedać za 300 tys. zł.

Dariusz Straus, wójt gminy

Zatrudnienie: Urząd Gminy w Siedlisku; oszczędności – 28 tys. zł; nieruchomości: dom o pow. 168 mkw. o wartości 230 tys. zł (własność), gospodarstwo rolne indywidualne o pow. 10,85 ha o wartości 200 tys. zł, zabudowa zwarta; dochody – z tytułu zatrudnienia – 137 tys. 877 zł, dochody żony – 48 tys. 865 zł; samochody – audi a8 2,5 tdi z 2002 r.; zobowiązania pieniężne – brak.

 

 

Żeby przeczytać więcej, kup Tygodnik Regionalna lub uzyskaj dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 775

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5,00 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »