REKLAMA

Aktualności, Wasze sprawy

Co z boiskiem w Zakęciu?

Opublikowano 30 września 2018, autor: Michał Szczęch

Czy boisko w Zakęciu (gmina Otyń) odżyje? Bo dziś tonie w chaszczach, jest zaniedbane, zapuszczone. – Zmarnotrawiono sołeckie pieniądze sprzed lat ? ubolewa Lidia Grzegorzewska, mieszkanka. – Nikt nie chciał z tego boiska korzystać ? sołtys Zygmunt Mielcarek odbija piłeczkę.

Lidia Grzegorzewska dwa lata temu na łamach naszego tygodnika poruszyła problem boiska w Zakęciu. Bo poszła z wnukami pokopać piłkę, a jej oczom ukazały się chaszcze i zniszczone siatki. Wtedy, również na naszych łamach, sołtys Zygmunt Mielcarek deklarował, że już wkrótce boisko odzyska dawny blask. Dziś twierdzi, że jak zadeklarował, tak zrobił. – Nawieźliśmy ziemi, wyrównaliśmy, wykosiłem trawę ? wylicza.

Niedawno L. Grzegorzewska znowu wybrała się na boisko. I znowu zobaczyła chaszcze, poniszczone siatki, rozwalone ławki. – Obraz nędzy i rozpaczy ? L. Grzegorzewska załamuje ręce i podkreśla, że zmarnotrawiono pieniądze z funduszu sołeckiego.

Dlaczego zmarnotrawiono?

 

Żeby przeczytać więcej, kup Tygodnik Regionalna lub uzyskaj dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 257

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5,00 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »