REKLAMA

Sport

Myszy kontra Rekiny

Opublikowano 30 września 2018, autor: Jakub Kłyszejko

Zielonogórzanie powalczą o utrzymanie z ROW-em Rybnik. Pierwsze spotkanie przy W69 już w niedzielę (30.09).

Rywalizacja na zapleczu ekstraligi była bardzo zacięta. Rybniczanie wygrali u siebie 51:39 i pojechali do Lublina bronić dwunastopunktowej zaliczki. Ta okazała się niewystarczająca. ROW przegrał 37:53 i z awansu cieszył się Motor, którzy wraca do ekstraligi po 14 latach przerwy.

Troy Batchelor, doskonale znany nam Andriej Karpow, Andrzej Lebiediew, Mateusz Szczepaniak, Kacper Woryna, Robert Chmiel i Lars Skupień – tak prezentuje się skład rywala Falubazu w meczach o wszystko. Pierwszy starcie rozpocznie się w niedzielę (30.09), o 15:30, przy W69. Rewanż w Rybniku zaplanowano na 7 października (godz.18:15). Transmisję ze spotkań przeprowadzi stacja nSport+. Bilety w cenie 35 i 25 złotych są dostępne w punktach stacjonarnych i na stronie internetowej www.biletynafalubaz.pl.

Baraże a historia

 Falubaz aż siedem razy jeździł w spotkaniach barażowych. Ostatni raz w 2007 roku. Zielonogórzanie dwukrotnie pokonał wówczas rywali z Ostrowa.

Kibice naszego klubu w dobrych humorach czekają na starcie z Rybnikiem. Niedawno nową trzyletnią umowę podpisał Patryk Dudek, a Piotr Protasiewicz potwierdził, że zostaje w Falubazie na kolejny sezon. Prezes Adam Goliński zapewnił, że trwają mocno zaawansowane rozmowy z Michaelem Jepsenem Jensenem, który chce dalej reprezentować nasz klub.

Poznaliśmy również nową datę 3. Falubazowego Rajdu Rowerowego. Impreza odbędzie się w sobotę – 13 października.

Napisz komentarz »