REKLAMA

Polityka

Kolsko będzie w ekstraklasie

Opublikowano 27 października 2018, autor: Michał Szczęch

– Przed laty wygraliśmy z wielką wodą, bo wszyscy byliśmy razem. I tę jedność chciałbym w gminie przywrócić, bo po ostatniej kampanii jej brakuje – mówi Henryk Matysik przed drugą turą wyborów na wójta gminy Kolsko.

Jak skomentuje pan wyniki wyborów do rady gminy?

– Siedmiu radnych weszło z mojego komitetu, sześciu z komitetu pana Bączkowskiego, a dwóch od pana Dulko. Trudno mi się wypowiadać na temat kandydatów moich przeciwników, dlatego może powiem o swoich. Będzie z nich pożytek. A jak ułoży się współpraca? Życie pokaże. Nowi radni na pewno jeszcze nie wiedzą, jak funkcjonuje samorząd od strony praktycznej. Wiedzę mogą mieć tylko teoretyczną. Na pewno sporo muszą się nauczyć. A skoro mówimy o radzie, to muszę podkreślić, że nieprawdą jest, jakoby w poprzedniej kadencji wszystkie uchwały przechodziły jednomyślnie, bo to zarzucali mi przeciwnicy. Rada była bardzo konstruktywna, a jej praca była ukierunkowana na dobro gminy. I wierzę, że nadal tak będzie. Wierzę, że będą realizować program, który przedstawiłem jeszcze przed kampanią wyborczą.

 

Żeby przeczytać więcej, kup Tygodnik Regionalna lub uzyskaj dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 620

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5,00 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »