REKLAMA

Sport

Rudno bezradne. Ochla bez porażki

Opublikowano 04 listopada 2018, autor: Jakub Kłyszejko

Liczyliśmy na ciekawy i wyrównany pojedynek. Lider tabeli pokazał jednak klasę i bez problemu sięgnął po komplet punktów.

Czarni Rudno – Zorza Ochla 0:3 (0:1).

Bramki: Michalak (26), Wasielewski (47), Szwabowicz (86).

Czarni: Kokot – Ozgowicz żk, Bernas, Kasper żk, Bławuciak (od 68. min Gębala), Kowalczyk, Banasiak (od 77. min Korotyszewski), Boruszewski, Sobczak, Nędzyk, Karpiński.

Zorza: Olichwer – Jerauszek (od 75. min M.Moskalik), Jaszkiewicz, Wasielewski, P.Godzisz (od 65. min P.Moskalik), Bargieł, T. Godzisz żk (od 55. min Szwabowicz), Janus, Kolbusz (od 65. min Enkot), Michalak (od 70. min Blinkiewicz), Kowalski.

Spadkowicz z okręgówki z tygodnia na tydzień przybliża się do powrotu na wyższy szczebel. Zorza deklasuje kolejnych przeciwników. W 11. kolejce na jej drodze stanęli grający w kratkę Czarni Rudno. Goście nie mieli większych problemów z odniesieniem dziesiątego zwycięstwa w tym sezonie. Kontrolowali mecz przez 90 minut, ale dopiero drugi raz zachowali czyste konto. Miejscowi mieli też swoje okazje, ale nie potrafili zamienić ich na bramkę. Po bardzo dobrym początku sezonu teraz ekipie z Rudna wiedzie się znacznie słabiej. Terminarz też nie jest dla niej łaskawy, bo Czarni zmierzą się jeszcze ze Spartą Łężyca i Błękitnymi Wierzbnica.

Napisz komentarz »