REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Uratował kamienicę

Opublikowano 11 grudnia 2018, autor: PS

Daniel Sydor (33 l.) ostrzegł przed pożarem całą kamienicę. Potem wszedł do płonącego mieszkania, żeby ratować mężczyznę. – On powinien dostać medal za odwagę – mówi Lech Jankowiak (64 l.), któremu spłonęło mieszkanie.

Była sobota (1.12.). Ok. 3.00 w nocy. Daniel szedł ul. Wesołą do kolegi. Rano mieli jechać na ryby.

– Już z daleka widziałem kłęby dymu na ulicy. Patrzę, a w oknie wisi Leszek. Znałem go bo mieszkam po sąsiedzku. Krzyknąłem co się dzieję? Ledwo żywy jęknął ” proszę cię pomóż mi”. Odpowiedziałem „już po ciebie idę” – wspomina Daniel.

 

Żeby przeczytać więcej, kup Tygodnik Regionalna lub uzyskaj dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 545

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5,00 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

komentarz »
  1. Ylva 27 grudnia 2018 20:20 - Odpowiedź

    Niech dalej palą syfem w piecach, a będą pożary kamienic i zaczadzenia. Węgiel złej jakości zawiera związki siarki, które przy mglistej pogodzie zamieniają się w kwas siarkowy i uszkadzają płuca, co warto wiedzieć żyjąc w miasteczku nadrzecznym, gdzie często unosi się mgła.

Napisz komentarz »