REKLAMA

Sport

Patryk już jeździ

Opublikowano 03 lutego 2019, autor: Jakub Kłyszejko

Lider Falubazu już zapomniał o kontuzji ręki i w pełni przygotowuje się do nowego sezonu. Patryk Dudek pościgał się na pitbike-ach.

DuZers powrócił już do pełnej sprawności. Wykręcił sporo kółek na popularnym torze YCF Arena w podtoruńskich Bileczynach. – Podobnie jak niedźwiedzie, my żużlowcy też powoli wybudzamy się z zimowego snu i wracamy do jazdy. Ja korzystam z faktu, że blisko tego toru mieszka moja babcia i często tutaj się pojawiam. Tak jak zapowiadałem w grudniu, że w marcu będę gotowy, tak dzisiaj mogę to potwierdzić. Po pierwszych jazdach czuję się dobrze, a wręcz fenomenalnie – przyznał na łamach falubaz.com nasz żużlowiec.

Co nowego w Falubazie? Klub prowadzi sprzedaż karnetów na nowy sezon. Dudek i Martin Vaculik wybrali numery na cykl Grand Prix. Tutaj obeszło się bez zmian. Patryk pojedzie z 692, a nowy nabytek Falubazu został przy numerze 54. Przypomnijmy, że pierwszy turniej odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Ostatnie bilety są jeszcze w sprzedaży. Indywidualne mistrzostwa Europy, czyli popularny cykl SEC w tym roku odbędzie się w czterech miastach. Będą nimi Güstrow, Toruń, Vojens i Chorzów.

Napisz komentarz »