REKLAMA

Samorząd

Radni na dorobku!

Opublikowano 07 kwietnia 2019, autor: Rafał Krzymiński

Najwięcej zaoszczędziła nauczycielka. Największe dochody z kolei ma właściciel składu opału. Zajrzeliśmy do oświadczeń majątkowych radnych gminy Siedlisko.

W biednej gminie Siedlisko radni nie należą do krezusów. Większość z nich ma niewielkie oszczędności. Na tym tle wyróżnia się Małgorzata Chilicka, przewodnicząca rady gminy, która na kilku rachunkach bankowych na czarną godzinę odłożyła ok. 92 tys. zł i 900 euro. Może się też pochwalić domem o pow. 146 mkw, wycenionym na 300 tys. zł. Dysponuje też budynkiem gospodarczym wraz z garażem i działką o wartości 50 tys. zł.

 

Żeby przeczytać więcej, kup Tygodnik Regionalna lub uzyskaj dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 1259

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5,00 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »