REKLAMA

Sport

Zmiany, zmiany…

Opublikowano 29 czerwca 2019, autor: Jakub Kłyszejko

Nasze zespoły będą miały nowych trenerów. Spodziewaliśmy się zmian w Arce. Dość nieoczekiwanie nowy szkoleniowiec poprowadzi też Koronę Kożuchów.

Miejsce Bogumiła Potażnika zajmie Mieczysław Sobczak. Doświadczony szkoleniowiec w przeszłości pracował już w Nowej Soli. Najdłużej w swojej karierze trenował Sprotavię Szprotawa. Z nią awansował do trzeciej ligi. Ma na swoim koncie również pracę w Pogoni Świebodzin czy Koronie Kożuchów. Pierwszy trening nowej Arki odbędzie się w czwartek 4 lipca.

Bez zmian nie obędzie się też w Kożuchowie. Dotychczasowy trener Michał Kowbel otrzymał propozycję pracy w drugoligowym KS Polkowice. Skorzystał z niej i w nowym sezonie będzie asystentem Albańczyka Enkeleida Dobiego. Koronę opuścił też pierwszy bramkarz Michał Długosz. Golkiper otrzymał propozycję z ekstraklasy futsalu i w sezonie 2019/2020 będzie reprezentował barwy GI Malepszy Futsal Leszno. Klub z Kożuchowa już rozgląda się za jego następcami.

Wiemy też, że z Odry Bytom Odrzański odszedł Damian Tyźlik. Jego miejsce zajął Adrian Sala. Bytomianie wzmocnili się też Arturem Dybizbańskim oraz Tomaszem Wróblem.

Napisz komentarz »