REKLAMA

Wasze sprawy

Kasa dla rolników

Opublikowano 06 lipca 2019, autor: msz

Dziś prezentujemy wykaz dopłat dla rolników z gminy Nowe Miasteczko.

Wykaz rolników, którzy otrzymali dotacje unijne, publikujemy za Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Są to pieniądze publiczne, więc są do wglądu publicznego – tak kwestię publikacji kwot wyjaśniają urzędnicy z ARiMR. Poza tym, są to środki unijne, a ich upublicznienia wymaga Parlament Europejski (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej nr 1306/2013 z dnia 17 grudnia 2013 roku). Każdy rolnik zobowiązuje się do upublicznienia kwot, podpisując wniosek o dotację. Podobne przepisy odnośnie jawności dotyczą wszystkich dotacji unijnych.

 

Żeby przeczytać więcej kup TYgodnik Regionalna lub uzyskaj dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 4847

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5,00 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »