REKLAMA

Aktualności, Kultura, Oświata

Czary na Zamku

Opublikowano 13 lipca 2019, autor: oprac. fp

Magiczne wrota do szkoły Magii i Czarodziejstwa zostały otwarte w Centrum Kultury „Zamek” w Kożuchowie. Młodzi Czarodzieje i Czarodziejki założyli już tiarę przydziału, a także dostali specjalne nominacje na znak przyjęcia oraz przydział do magicznych drużyn.

Ta wakacyjna akcja kożuchowskiego Zamku potrwa od 1 do 26 lipca. Na ten czas zaplanowano wiele atrakcji, które w całości będą krążyć wokół magicznej tematyki. Dzieciaki mogą więc liczyć na wszelkiego rodzaju gry, zabawy, zajęcia manualne, plastyczne, sportowe, teatr, programowanie i animacje.

Do tej pory młodzi adepci magicznej szkoły wykonali łapacze snów, uszyli maskotkę – patronusa, stworzyli wybuchowe wulkany i eksperymentowali z cieczami, wywróżyli sobie wspaniałą przyszłość, zabezpieczyli się przed złymi urokami magicznymi tatuażami, wzięli udział w zajęciach sportowych, a także bawili się z Minionkami. A to dopiero początek!

Ponadto, we wtorki uczestnicy biorą udział w zajęciach eksperymentalnych „Rozumiem, Kreuję, Doświadczam”, dofinansowanych ze środków Programu „Działaj Lokalnie 2019” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Projekt realizuje Stowarzyszenie „Kożuchów Razem” we współpracy z Centrum Kultury „Zamek” w Kożuchowie.

Napisz komentarz »