REKLAMA

Kalendarz wydarzeń, Rozrywka

Imprezy w regionie

Opublikowano 29 lipca 2019, autor: FP

29 lipca 2019do31 lipca 2019

Bobrowniki

Festyn Rodzinny

Dziś (27 lipca) o 16.00 na boisku w Bobrownikach odbędzie się impreza dla wszystkich pokoleń. Będzie loteria fantowa z rowerem, jako nagrodą główną, pokazowy mecz piłkarski, występ zespołu śpiewaczego Jarzębinki, dmuchańce dla dzieci i kącik wiejski.

Pozyskane podczas festynu środki zostaną przekazane na rzecz KS Amator.

Organizatorami oprócz klubu są: Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Otyńskiej, Koło Gospodyń Wiejskich w Bobrownikach i Stowarzyszenie Pokoleń Gminy Otyń.

Nowa Sól

Jak wychować dziecko?

Bezpłatne warsztaty dla rodziców i opiekunów z umiejętności radzenia sobie w sytuacjach trudnych wychowawczo, odbędą się w Nowosolskim Domu Kultury 3 sierpnia, w godzinach 09.00 – 14.00.

Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się o wyzwaniach wychowawczych na każdym etapie rozwojowym dziecka, jakie są potrzeby dzieci i jak je zaspokajać, o sprawdzonych metodach wychowawczych i skutecznej komunikacji w rodzinie a także o budowaniu trwałej więzi i wzajemnego szacunku. Warsztaty będą prowadzone przez psychologa.

Zapisy w Urzędzie Miejskim w Nowej Soli, w pokoju 118 lub pod nr telefonu 68 459 0305. Liczba miejsc ograniczona!

Zielona Góra

Rok Fabryki i pomoc dla zwierzaków!

Zostań superbohaterem dla zwierząt i przyjdź na urodziny Fabryki. Już dziś (27 lipca) o 18.00 ruszy urodzinowa impreza tego zielonogórskiego klubu. Jak zapewniają organizatorzy, nie zabraknie atrakcji, prezentów i niespodzianek.

Program wieczoru:

19:00 3Promile,

20:00 Grid time,

21:00 Marek Piekarczyk

22:00 Rockoteka prowadzona przez rezydenta Klubu – Dj Kojot Emil

24:00 Pokaz barmanski

Podczas całego wieczoru odbywać się będą pokazy iluzjonisty.

– Każde urodziny, to prezenty, zatem na urodziny naszego klubu też one będą, tylko odwrotnie, niż zwykle – to my je będziemy dawać!- czytamy na facebooku. Największy prezent dostaną najbardziej potrzebujący – wpływ ze sprzedanych biletów zostanie przekazany zwierzakom ze schroniska. Poza tym goście mogą liczyć na seki balonów i klubowych bransoletek. Poza tym, po raz pierwszy wręczane będą stałym gościom karty VIP, które upoważniają do zniżek i wejścia za free na imprezy klubowe

 

Nowa Sól

Wakacje z Biblioteką

„Wakacyjne rozmaitości – Biblioteczne możliwości” – pod takim hasłem będą przebiegać tegoroczne wakacje w Bibliotece dla Dzieci „Bibluś”. Zajęcia będą odbywać się od 11.00 do 12.30.

Oto rozkład na najbliższe dni:

– 30 lipca – Opowieści pokoleń z książką „Królewna żabka”, potem „Wazony z recyklingu” – zajęcia kreatywne i „Raz, dwa,trzy gramy!” – gry planszowe, gry edukacyjne, puzzle, sudoku itp.

– 31 lipca – „Malowanie panoramy Nowej Soli” – zajęcia plastyczne;

– 1 sierpnia – Dbajmy o naszą planetę z książką „Plusk! Jak oszczędzać wodę” (Nuria & Empar Jimenez), potem „Fajne rzeczy z niefajnych śmieci – zajęcia kreatywne, czyli zabawa z plastikiem;

Zajęcia zorganizowane są dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat. Uwaga: Biblioteka nie ma statusu placówki opiekuńczo-wychowawczej, dlatego dzieci powinny przychodzić na zajęcia z opiekunami.

Napisz komentarz »