REKLAMA

Samorząd

43 tysiące za urlop

Opublikowano 10 sierpnia 2019, autor: Filip Pobihuszka

Wiceprezydent Jacek Milewski wie, jak się ustawić. Zgarnął wielką kasę za zaległy urlop. Za takie pieniądze przyjemnie siedzi się w gabinecie nawet latem. Wszystko za pieniądze podatników.

Jacek Milewski w najnowszym oświadczeniu majątkowym zeznał, że w 2018 roku zarobił rekordowe 191 884,75 zł. To grubo ponad 40 tys. więcej niż wcześniej. Skąd ten skok? O szczegóły zapytaliśmy urząd miasta. Niestety rzeczniczka nie odpowiedziała, choć cierpliwie czekaliśmy dwa tygodnie. Pytania ponowiliśmy, tym razem w trybie dostępu do informacji publicznej. Odpowiedź nadeszła po kolejnych dwóch tygodniach, niespełna godzinę przed upływem ustawowego terminu

Trzy lata bez urlopu

 

Żeby przeczytać więcej, kup TYgodnik Regionalna lub uzyskaj dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 488

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5,00 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »