REKLAMA

Sport

Dużo grania, dużo niespodzianek

Opublikowano 19 sierpnia 2019, autor: sj

Oj zapracowani są nasi piłkarze na początku sezonu. W czwartej lidze i okręgówce granie zaczęło się od trzech meczów w ciągu tygodnia.

Na szczęście to nie ekstraklasa i panowie nie mają problemów z takim tempem. W obu ligach nie zabrakło niespodzianek. W czwartej rewelacją jest póki co Polonia Słubice, która najpierw wywiozła punkt Gorzowa (1:1 z Wartą), a potem ograła u siebie Stilon (3:1). Nasza Korona zaczęła od nokautu w Żaganiu (0:4), ale na szczęście później wywalczyła punkt z Meprozetem Stare Kurowo (1:1). Faworyzowana Carina Gubin na starcie przegrała w Iłowej (0:1), a w czwartek (15.08) wymęczyła na własnym stadionie wygraną z Przylepem (4:3). Dąb Przybyszów po dwóch kolejkach ma cztery oczka (remis 0:0 z Przylepem i wygrana 6:0 z Tęczą Krosno Odrzańskie). Na czele tabeli sensacyjnie usadowił się beniaminek z Żagania.

W okręgówce życie mocno zweryfikowało mocarstwowe plany Odry Bytom Odrzański. Podopieczni Tomasza Skrężyny najpierw przegrali w Nietkowie, a potem dostali lanie w Nowej Soli (1:2 i 1:4). Faluje forma Mieszka, który najpierw dostał po łapach w Górzynie (0:3), a potem sensacyjnie zdemolował Nietków (7:2). Zgodnie z przewidywaniami dołuje Przyborów (dwie porażki po 0:1 ? z Czerwieńskiem i Kunicami). Drzonkowianka Racula po obiecującym starcie z Lubskiem (5:1), później strasznie męczyła się w Ochli (2:2). Tabela ma dwóch liderów. Na szczycie rozsiadł się Promień Żary (3:0 z Kunicami i 5:0 z Deltą). Na kolana wskoczyła mu Alfa Jaromirowice (1:0 ze Szprotawą i 7:0 w Grabiku).

Napisz komentarz »