REKLAMA

Aktualności, Samorząd

Gotowy na starcie z Tyszkiewiczem

Opublikowano 31 sierpnia 2019, autor: Patryk Świtek

Robert Paluch zamierza kandydować do senatu. – Szykuję się już na hejt ze strony Tyszkiewicza i jego gazety, dlatego przybrałem zbroję ślinoodporną – mówi.

PiS postawił na Klaudiusza Balcerzaka a nie na Pana. Mimo to zdecydował się Pan startować do senatu?

Robert Paluch: Założyłem własny komitet, a poza tym w życiu jest jeszcze coś ponad wszystkim – honor  Uznałem, że jako wieloletni samorządowiec, były wicewojewoda, przedsiębiorca i działacz sportowy, mam co zaproponować mieszkańcom.

A może się Pan przyzna, że nie może żyć bez polityki.

To wasza gazeta napisała kiedyś, że bez polityki długo nie wytrzymam. Nigdy nie ukrywałem, że chcę wystartować w tych wyborach. Skupiłem wokół siebie sporą grupę ludzi, która będzie mi pomagać. Mam 47 lat, doświadczenie, wiedzę, energię i pomysły, czemu tego nie wykorzystać? Kilka razy próbowano mnie już wyeliminować z życia publicznego, ale nikomu się nie udało.

 

Żeby przeczytać więcej, kup Tygodnik Regionalna lub uzyskaj dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 677

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5,00 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »